Firma Drewmax istnieje na rynku od 1996 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją stolarki budowlanej oraz usługami stolarskimi. Obecnie przeważającą częścią naszej działalności jest handel oraz dystrybucja drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Doświadczenie zdobyte przez lata działalności produkcyjnej pozwala na przedstawienie Państwu wysokiej jakości oferty handlowej.

Wybór drzwi do domu lub biura nie jest decyzją łatwą i podejmowaną na wiele lat. Wybór ten będzie miał wpływ na wygląd budynku i pomieszczeń oraz ich klimat. Każdy z nas ma inne oczekiwania, różnimy się charakterami i preferencjami dlatego przedstawiając Państwu naszą ofertę drzwi wykonanych z naturalnego drewna mamy nadzieję, iż szeroki wachlarz wzorów spełni Państwa oczekiwania i ułatwi właściwy wybór.

Proponujemy Państwu najwyższej jakości drewniane drzwi zewnętrzne ocieplane w technologii płyty wielowarstwowej w kilkudziesięciu wzorach oraz szeroką gamę wzorów drzwi wewnętrznych. Wysoka jakość surowców, oryginalne wzornictwo oraz solidność wykonania to niewątpliwie kluczowe atuty naszej oferty.

Wszystkie drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z naświetleniami bocznymi lub górnymi. Drzwi wewnętrzne możemy wykonać od początku do końca na indywidualne zamówienie, dzięki czemu nie narzucamy Państwu żadnych wymagań wymiarowych.

Zapraszamy do naszej firmy. Jesteśmy również gotowi odwiedzić Państwa na miejscu montażu oraz doradzić i przedstawić optymalną ofertę.

Nasze doświadczenie pomoże Państwu właściwie i profesjonalnie dobrać rozwiązanie idealne dla Państwa. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od pomiarów otworów drzwiowych i doradztwa technicznego, a skończywszy na transporcie, montażu i serwisie gwarancyjnym lub pogwarancyjnym. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta.

Termin realizacji uzależniony jest od wybranego wzoru, wyposażenia, ilości drzwi oraz ilości zamówień.

Realizacja: PJK-NET